Rezistor metaloxid 1W 300R 5% 300ppm
| Kód: | 226653 |
| Výrobce: | Philips |
| Hmotnost [g]: | 0.3 |
| Značení výrobce: | 232219313301 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 155 °C |
| Tolerance: | 5% |
| Výkon: | 1W |
| Typ Rez.: | RM |
| Odpor: | 300R |
| Tep. Koeficient: | 300ppm |
| Pouzdro: | 0207 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Ammopack |
232219313301
RM1E300
SMD: Ne
Výprodej