Rezistor metalizovaný 2W 330R 5%
| Kód: | 834607 |
| Výrobce: | Philips |
| Hmotnost [g]: | 0.57 |
| Značení výrobce: | 230619853331 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 155 °C |
| Tolerance: | 5% |
| Výkon: | 2W |
| Typ Rez.: | Metalizovaný |
| Odpor: | 330R |
| Pouzdro: | 0411 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Ammopack |
230619853331
RM2E330
axiální 9,9x3,6mm
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona