Kondenzátor 1812 1nF 1000V NP0 5%
| Kód: | 1143650 |
| Výrobce: | YAGEO Corp. |
| Značení výrobce: | 225000411549 |
| značení výrobce 2: | CC1812JKNPOCBN102 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 1000V |
| Kapacita: | 1nF |
| Tolerance: | 5% |
| Hmota: | NP0 |
| značení výrobce 3: | 1812CG102JCBB00 |
| Pouzdro: | 1812 |
| Balení [ks]: | 1500 |
| Obal: | Cívka |
225000411549
CC1812JKNPOCBN102
1812CG102JCBB00
C18N001,0N10
(4532): 0.18" × 0.12" (4.6 mm × 3.0 mm)
SMD: Ano
Výprodej