MLC-Kond. 15n Z5U 63V 20%
| Kód: | 19385 |
| Výrobce: | Philips |
| Hmotnost [g]: | 0.16 |
| Značení výrobce: | 222273307153 |
| Teplota min: | 10 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 63V |
| Kapacita: | 15nF |
| Tolerance: | 20% |
| Hmota: | Z5U |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
222273307153
CVNF015-2,5
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej