Kond. Mpolyester 470n 250V 10% 6x12x17.5mm
| Kód: | 1032478 |
| Výrobce: | Vishay Intertechnology, Inc. |
| Hmotnost [g]: | 1.67 |
| Značení výrobce: | 222237341474 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Napětí: | 250V |
| Typ: | MKT |
| Kapacita: | 470nF |
| Tolerance: | 10% |
| Pouzdro: | R=15 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
222237341474
CUN470OFT
SMD: Ne
Výprodej