Oscillator 20.00000MHz 25ppm CMOS/TTL
![20MHz(DIP14,+/-25ppm) [TCL] Technical Crystal (China) Ltd 20MHz(DIP14,+/-25ppm) [TCL] Technical Crystal (China) Ltd](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/113/20mhz-dip14-25ppm-tcl.jpg)
![20MHz(DIP14,+/-25ppm) [TCL] Technical Crystal (China) Ltd 20MHz(DIP14,+/-25ppm) [TCL] Technical Crystal (China) Ltd](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/113/20mhz-dip14-25ppm-tcl-1.jpg)
| Kód: | 64172 |
| Výrobce: | Technical Crystal (China) Ltd |
| Hmotnost [g]: | 4.31 |
| Značení výrobce: | 20MHz(DIP14,+/-25ppm) |
| Teplota max: | 70 °C |
| Typ: | CMOS/TTL |
| konfig./Nap.: | 5V |
| Frekvence: | 20MHz |
| Fre. Tol.: | 25ppm |
| Pouzdro: | DIL-14-metal |
| Balení [ks]: | 25 |
| Obal: | Tuba |
20MHz(DIP14,+/-25ppm)
XO.20.0000
DIL-14-metal (xtal osc)
SMD: Ne
Výprodej