Zen. dioda 27V 5W 5%
| Kód: | 84414 |
| Výrobce: | Diotec Semiconductor AG |
| Hmotnost [g]: | 0.93 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 1N5361B |
| Teplota min: | -50 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Druh: | ZEN |
| Napětí: | 27V |
| Tolerance: | 5% |
| Výkon: | 5W |
| Pouzdro: | DO-201 |
| Balení [ks]: | 1700 |
| Obal: | Ammopack |
1N5361B
SMD: Ne
Výprodej