Precizní sokl 2x8p.
| Kód: | 64678 |
| Výrobce: | W+P PRODUCTS GmbH |
| Hmotnost [g]: | 0.96 |
| Značení výrobce: | 182-162-50-00 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Počet kontaktů: | 16 |
| Počet řad: | 2 |
| Rozteč: | 2,54mm |
| Kontakty úprava: | Ø0,40-0,56mm |
| Balení [ks]: | 900 |
| Obal: | Volně |
Výprodej