Prec. objímka DIL-64 RM=22,86mm
| Kód: | 1041660 |
| Výrobce: | W+P PRODUCTS GmbH |
| Hmotnost [g]: | 10.36 |
| Značení výrobce: | 169-649-50-00 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Druh: | DIL |
| Počet kontaktů: | 64 |
| Počet řad: | 2 |
| Rozteč: | 22,86mm |
| Pouzdro: | DIL-64 |
| Balení [ks]: | 6 |
| Obal: | Tuba |
169-649-50-00
DIL64PZ
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona