Prec. objímka DIL22 RM=7,62
| Kód: | 854572 |
| Výrobce: | W+P PRODUCTS GmbH |
| Hmotnost [g]: | 2.36 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 169-223-50-00/BF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Druh: | DIL |
| Počet kontaktů: | 22 |
| Počet řad: | 2 |
| Rozteč: | 7,62mm |
| Pouzdro: | DIL-22 |
| Balení [ks]: | 18 |
| Obal: | Tuba |
169-223-50-00/BF
DIL22PZ-S
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona