Pojistka radiální 2,5A 250V rychlá krátké vývody
| Kód: | 231021 |
| Výrobce: | ELU Elektro Union GmbH |
| Hmotnost [g]: | 0.56 |
| Značení výrobce: | 164050F2,5A |
| Proud: | 2.5A |
| Napětí: | 250V |
| Typ: | FAST |
| Vývody: | SHORT |
| Pouzdro: | R=5 |
| Balení [ks]: | 100 |
| Obal: | Volně |
164050F2,5A
FSKKF02,5
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona