Pin Header RM=2,54mm v=19,1mm 20p. 2 row
| Kód: | 2113975 |
| Výrobce: | W+P PRODUCTS GmbH |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 144-20-020-00 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 180° |
| Výška pinů: | 19,10mm |
| Rastr: | 2,54mm |
| Počet pinů: | 20 |
| Obal: | Volně |
144-20-020-00
Výprodej