Vidlice 2x20p SMD R=2.54mm
| Kód: | 1048647 |
| Výrobce: | W+P PRODUCTS GmbH |
| Hmotnost [g]: | 3.33 |
| Značení výrobce: | 1371-40-00-HT-ST |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Počet pozic: | 40 |
| Barva: | černá |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 180° |
| Pouzdro: | SMD |
| Rastr: | 2,54mm |
1371-40-00-HT-ST
1371-40-00-H
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej