Vidlice 2x5p SMD R=2.54mm
| Kód: | 1048071 |
| Výrobce: | W+P PRODUCTS GmbH |
| Hmotnost [g]: | 2.25 |
| Značení výrobce: | 1371-10-00-HT-ST*1 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Počet pozic: | 10 |
| Barva: | černá |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 180° |
| Pouzdro: | SMD |
| Rastr: | 2,54mm |
| Balení [ks]: | 30 |
| Obal: | Tuba |
1371-10-00-HT-ST*1
1371-10-00-H
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej