PolyFuse 6V 350mA
| Kód: | 1101608 |
| Výrobce: | Littelfuse, Inc. |
| Hmotnost [g]: | 0.1 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 1206L035YR |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| I_MAX: | 100A |
| I_HOLD: | 0,75A |
| V_MAX: | 6V |
| R_MIN: | 300mR |
| Pouzdro: | 1206 |
| Balení [ks]: | 4000 |
| Obal: | Cívka |
1206L035YR
(3216): 0.126" × 0.063" (3.2 mm × 1.6 mm)
SMD: Ano
Výprodej