CER SMD 1206 X7R 1n5 50V 10%
| Kód: | 1631904 |
| Výrobce: | Walsin Technology Corp. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 1206B152K500CT |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 50V |
| Kapacita: | 1,5nF |
| Tolerance: | 10% |
| Hmota: | X7R |
| Pouzdro: | 1206 |
| Balení [ks]: | 4000 |
| Obal: | Cívka |
1206B152K500CT
C12N001,5X
(3216): 0.126" × 0.063" (3.2 mm × 1.6 mm)
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona