LED1206 zelená WC 573nm 29mcd 60°
![11-21SYGC/S530-E1/TR8 [EVL] Everlight Electronics Co., Ltd 11-21SYGC/S530-E1/TR8 [EVL] Everlight Electronics Co., Ltd](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/111/11-21sygc-s530-e1-tr8-evl.jpg)
![11-21SYGC/S530-E1/TR8 [EVL] Everlight Electronics Co., Ltd 11-21SYGC/S530-E1/TR8 [EVL] Everlight Electronics Co., Ltd](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/111/11-21sygc-s530-e1-tr8-evl-1.jpg)
| Kód: | 865017 |
| Výrobce: | Everlight Electronics Co., Ltd |
| Hmotnost [g]: | 0.05 |
| Značení výrobce: | 11-21SYGC/S530-E1/TR8 |
| značení výrobce 2: | 3011216506 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 1206 |
| Vlnová délka: | 573nm |
| Svítivost: | 29mcd |
| Vyzařovací úhel: | 60° |
| Barva: | žlutozelená |
| Pouzdro: | 1206 |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
11-21SYGC/S530-E1/TR8
3011216506
11-21SYGC/S530-E1
(3216): 0.126" × 0.063" (3.2 mm × 1.6 mm)
SMD: Ano
Výprodej