LED1206 červená WC 624nm 71mcd 60°
![11-21SURC/S530-A2/TR8 [EVL] Everlight Electronics Co., Ltd 11-21SURC/S530-A2/TR8 [EVL] Everlight Electronics Co., Ltd](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/111/11-21surc-s530-a2-tr8-evl.jpg)
![11-21SURC/S530-A2/TR8 [EVL] Everlight Electronics Co., Ltd 11-21SURC/S530-A2/TR8 [EVL] Everlight Electronics Co., Ltd](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/111/11-21surc-s530-a2-tr8-evl-1.jpg)
| Kód: | 1042523 |
| Výrobce: | Everlight Electronics Co., Ltd |
| Hmotnost [g]: | 0.1 |
| Značení výrobce: | 11-21SURC/S530-A2/TR8 |
| značení výrobce 2: | 3811216306 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 1206 |
| Vlnová délka: | 624nm |
| Svítivost: | 71mcd |
| Vyzařovací úhel: | 60° |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | 1206 |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
11-21SURC/S530-A2/TR8
3811216306
11-21SURC/S530-A2
(3216): 0.126" × 0.063" (3.2 mm × 1.6 mm)
SMD: Ano
Výprodej