Schottky dioda 2x5A 150V
| Kód: | 20188 |
| Výrobce: | International Rectifier Corporation |
| Hmotnost [g]: | 2.74 |
| Značení výrobce: | 10CTQ150 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 2x5A |
| Napětí: | 150V |
| Druh, typ: | Schottky |
| VF @ 125°C: | 0,73V |
| Konfigurace, výkon: | Dual CC |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
10CTQ150
SMD: Ne
Výprodej