Transil 1500W 480V 5% unidir
| Kód: | 768334 |
| Výrobce: | Littelfuse, Inc. |
| Hmotnost [g]: | 0.45 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 1.5SMC480A |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Výkon: | 1500W |
| Pouzdro: | SMC (DO-214AB) |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka 13" (330 mm) |
1.5SMC480A
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona