1.5kW Transil 5% 128/150V Unidir
| Kód: | 6605 |
| Výrobce: | Motorola Semiconductors |
| Hmotnost [g]: | 0.88 |
| Značení výrobce: | 1.5KE150ARL4 |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Výkon: | 1500W |
| Napětí Ubr: | 150V |
| Pouzdro: | 41A-04 |
| Balení [ks]: | 1500 |
| Obal: | Cívka |
1.5KE150ARL4
1.5KE150A
MOSORB, DO-201AD
SMD: Ne
Výprodej