Objímka DIL 20-p. 7,62mm
| Kód: | 1205714 |
| Výrobce: | TYCO Electronics AMP |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 1-390261-6 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Druh: | DIL |
| Počet kontaktů: | 20 |
| Počet řad: | 2 |
| Rozteč: | 7,62mm |
| Pouzdro: | DIL-20 |
| Balení [ks]: | 24 |
| Obal: | Tuba |
1-390261-6
DIL20
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona