CER SMD 0402 NP0 1p8 50V ±..25pF
| Kód: | 449115 |
| Výrobce: | AVX Corporation |
| Značení výrobce: | 04025A1R8CAT2A |
| značení výrobce 2: | KGM05ACG1H1R8CH |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 50V |
| Kapacita: | 1,8pF |
| Tolerance: | ±0,25pF |
| Hmota: | NP0 |
| Pouzdro: | 0402 |
| Balení [ks]: | 10000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
04025A1R8CAT2A
KGM05ACG1H1R8CH
C04P001,8N
(1005): 0.04" × 0.02" (1.0 mm × 0.5 mm)
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona