Prec. objímka DIL24 RM=15,24mm
| Kód: | 1727977 |
| Výrobce: | MPE-Garry GmbH |
| Hmotnost [g]: | 3.18 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | 001-2-024-6-B1STF-XT0 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Druh: | DIL |
| Počet kontaktů: | 24 |
| Počet řad: | 2 |
| Rozteč: | 15,24mm |
| Pouzdro: | DIL-24 |
| Balení [ks]: | 17 |
| Obal: | Tuba |
001-2-024-6-B1STF-XT0
DIL24PZ
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona